uk

Оформлення замовлення в компанії ТОВ Компанія "Каравелла"

Як замовити? Здавалося б, проста процедура: адже ви вже багато разів оформляли замовлення і раніше. Для того, щоб вам все залишалося так само ясно і прозоро, пропонуємо ознайомитися з усіма способами замовлення в інтернет-магазині caravella.com.ua.

  Що ми можемо гарантувати нашим клієнтам?
 1. якість:
  Весь товар представлений у нашому асортименті стандартам DIN, ISO та іншим прийнятим нормам.
 2. Постачання товару на замовлення:
  Ті товари, яких немає в наявності, ви можете замовити попередньо сплативши 50% вартості замовлення. Також можлива доставка кріплень та металовиробів нестандартних розмірів. Індивідуально замовлений товар поверненню та обміну не підлягає.
 3. Відповідно до стандартів допускається відхилення від норми ±3% за вагою.

3 способи замовити необхідні кріплення та металовироби

Якщо ви вже підібрали потрібний вам такелаж, кріплення, металовироби або потребуєте слушної поради, то можете на вибір скористатися одним із 3 способів зв'язатися з нами:

 • форма онлайн-замовлення - немає нічого простішого, ви заповнюєте дані про себе, а наші менеджери з продажу зв'яжуться з вами найближчим часом;
 • телефонний дзвінок – телефонуйте нам та оформляйте замовлення безпосередньо. Це безперечно найшвидший варіант, який підійде вам, якщо ви поспішаєте знайти рідкісні розміри для сполучних кріплень;
 • індивідуальне замовлення в офісі – ми шукаємо та знаходимо підхід до кожного клієнта, тому, якщо вам зручніше вирішувати всі питання безпосередньо, ласкаво просимо до нашого офісу, воно знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 212

Крім перерахованих вище способів, ви можете написати нам на пошту, яка вказана на сайті, і ми з радістю зв'яжемося з вами, щоб обговорити деталі угоди. 5 кроків для здійснення онлайн-замовлення, за допомогою перегляду відео:

Що робити, якщо потрібного вам розміру кріплення немає?

Ми допоможемо вам придбати товар з рідким розміром або покриттям, єдине, що вам знадобиться, крім того, що залишити заявку – почекати не більше, ніж тиждень. Це стандартний час, за який ваше замовлення буде оформлено та відправлено з нашого складу. Всі деталі, що стосуються доставки, ви можете прочитати на нашому сайті або обговорити при розмові з нашим спеціалістом. Оформляйте по-справжньому вигідні угоди з компанією Каравелла вже сьогодні!