uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Хомути

Хомут (трубний хомут) – вид кріплення, що використовується для фіксації труб (сантехнічних та інших), а також повітроводів.

Хомут, як правило, складається з двох частин, що з'єднуються гвинтами з мікропористої гуми. Монтується болтовим з'єднанням. Хомути застосовуються не тільки з метою з'єднання труб або шлангів, але і для герметизації елементів, що входять у з'єднання. Бувають також і цілісні хомути.

Застосовуються хомути в різних областях, але найбільше в будівництві і при проведенні сантехнічних робіт. Основним їх призначенням є герметична з'єднання труб, шлангів та патрубків. Вибирати хомути слід, виходячи з призначення конструкції. Слід також враховувати якісь рідини, і під яким тиском передбачається прокачувати по цих трубопроводах, оскільки від цього залежить не тільки ефективність роботи самої системи, але і її безпека.

Хомути бувають різних типів і розмірів залежно від типу створюваної конструкції та розмірів труб і шлангів, що з'єднуються. В більшості випадків хомути виготовляються з нержавіючої вуглецевої сталі (як магнітної, так і немагнітної), але з різним покриттям і призначені для різних цілей. Мідні, оцинковані, оксидовані, покриті епоксидною смолою – ось лише мала частина доступних на ринку виробів. Бувають також повністю пластикові хомути.

Хомути із пластику – вдале у фінансовому плані рішення, але якщо потрібно створити високоміцне з'єднання, то найкраще скористатися хомутами з металу. Для роботи під високим навантаженням краще вибирати спеціальний силовий хомут, а в умовах вібрації дротяний.

При виборі хомута слід звертати увагу на його міцність, функції, рухливість/нерухомість з'єднання.

В інтернет-магазині «Каравелла» Ви знайдете всі необхідні вироби з кріплення, в тому числі і зможете купити нержавіючі хомути. Ціни на всі види кріпильних виробів дуже помірні, тому купівля кріпильних металовиробів у нашому магазині завжди вигідне придбання. Якщо Вам потрібна допомога та консультація, ми завжди підберемо для Вас саме ті вироби, які найкраще підходять для реалізації задуманої Вами конструкції.

Copyright MAXXmarketing GmbH

Каталог товарів