uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
Позиції до М3 хв. кількість дорівнює 500 штук. Позиції від М4 до М5 хв. кількість дорівнює 200 штук.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Метизна продукція європейського виробництва на вигідних умовах

Шукайте компанію, де могли вигідно придбати машинобудівне та сільськогосподарське кріплення? Справжня якість у поєднанні із прийнятною ціною не так просто знайти. Наша компанія займається реалізацією різноманітних кріплень і металовиробів європейської якості. Шукайте у каталозі нашого сайту металовироби нержавіючі та високоміцні!

Що таке метизи та метизна продукція?

Усі металеві вироби, що виконують роль кріплення, прийнято називати скорочено «метизи». З'єднання та кріплення – їх основні функції. Метизна продукція широко застосовується як у промисловій сфері, і у побуті. Складання меблів, монтаж різних конструкцій, будівництво, ремонт та виготовлення побутової техніки – це, мабуть, далеко не весь список робіт, де без нержавіючого кріплення або високоміцного не обійтися.

Кріплення нержавіюче та інші матеріали – каталог від компанії Каравелла.

Залежно від умов, у яких надалі використовуватимуться елементи кріплення та слід підбирати нержавіючі металовироби або ж просто високоміцні. Агресивне середовище, таке як кислоти і волога можуть зіпсувати високоміцний кріплення без покриття, в той час як нержавіючої деталі все буде байдуже. Також в асортименті представлені матеріали з міді, латуні, алюмінію та з різними покриттями. Багато що залежить і від цілей того, які саме деталі потрібно скріпити: метал з металом, метал з деревом, гіпсоволокном або гіпсокартоном, дерево з деревом. нержавіюче кріплення були і є більш надійним і міцним методом кріплення, ніж ті ж рідкі цвяхи, наприклад. Для запобігання корозії від атмосферних та інших впливів пропонуємо кріплення із захисними покриттями: металовироби нержавіючі, оксидування, фосфатування, оцинковка (у тому числі гаряча FZ, HDG), хроматування, нікелювання, цинк ламельні покриття: DACROMET, GEINET, DEL.

Асортимент металовиробів - від нержавіючого кріплення до такелажу

В інтернет-магазині компанії «Каравелла» ви можете замовити будь-яке кріплення, яке відповідатиме необхідним вимогам, відповідного розміру та матеріалу:
 • нержавіючі металовироби (матеріал А2, А4 та ін) - болти, гвинти, гайки, саморізи, шурупи, хомути;
 • високоміцне кріплення (класи міцності: 8.8; 10.9;12.9), у тому числі машинобудівне (болти згідно з DIN 960, 961);
 • металовироби латунні, а також з міді, алюмінію, бронзи, титану, поліаміду та інших матеріалів;
 • дюймовий кріплення (UNC, UNF);
 • антивандальні гвинти та гайки;
 • різьбові вставки HELICOIL та набори для ремонту різьблення;
 • гайки-заклепки або клепальні гайки + заклепувальний інструмент – застосовується в машинобудуванні, літакобудуванні, суднобудуванні та інших областях;
 • відривні заклепки та заклепочники;
 • такелаж з нержавіючої сталі та оцинкований, кріплення та оснащення для яхт (наприклад, трос нержавіючий, рими або затискачі троса);
 • приварне кріплення (шпильки, бонки, втулки тощо);
 • стопорні елементи: шайби NORD-LOCK, SCHNORR, RIPP-LOCK, Starlock, болти Verbus Ripp та Tensi Lock, а також стопорні матеріали: S-Lock;
 • високоміцне кріплення для металоконструкцій згідно HV DIN 6914/EN 14399 у вогненній оцинковці FZ (HDG) від німецького виробника Peiner.
Весь товар відповідає основним міжнародним стандартам: DIN, ISO, ГОСТ і BS, AFNOR, SS. Вибираючи у нас нержавіючий кріплення або з будь-якого іншого матеріалу, ви можете бути впевнені в якості кожної деталі, оскільки вся наша продукція європейського виробництва.

Металовироби нержавіючої сталі та з високоміцної сталі – особливості замовлення

У нас ви можете придбати необхідні металовироби з нержавіючої сталі та високоміцної сталі оптом та в роздріб. Однак мінімальне замовлення не може бути нижчим за 50 грн. У разі потреби в нестандартній продукції, ми допоможемо вам у виготовленні будь-яких необхідних деталей. Виготовлення за кресленням спеціального високоміцного кріплення, а також болти нержавіючі та з кольорових металів, гайки великих та особливо великих розмірів (від М30 до М100) – ще одна наша спеціалізація.

Купити металовироби за вигідною ціною – простіше простого

Якщо ви вже вибрали потрібні категорії товарів, телефонуйте нам, щоб залишити замовлення! Наші менеджери допоможуть вам підібрати високоміцне кріплення, нержавіючий або з кольорових металів. Також можете скористатися зручною формою замовлення та залишити свої контактні дані, а наші спеціалісти самі вам передзвонять. Доставка здійснюється по всій Україні. Докладніше про те, як проходить доставка та оформляється замовлення, можете у відповідних розділах. Якщо для вашого виробництва потрібні металовироби, купити їх більш, ніж за вигідною ціною ви можете у нашому інтернет-магазині. Телефонуйте та залишайте замовлення!Copyright MAXXmarketing GmbH