uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
Позиції до М3 хв. кількість дорівнює 500 штук. Позиції від М4 до М5 хв. кількість дорівнює 200 штук.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Болти

Болти кріплення – особливості використання, різновиди та сфери застосування

Чи можливо, уявити роботу майстра без використання кріплення та металовиробів? Це складно уявити, оскільки з'єднання, болти, гайки, гвинти, заклепки – основа практично будь-якої конструкції. Розглянемо, якими бувають болти кріплення, їх відмінності та особливості застосування.

Що таке болти кріплення і в чому їхня відмінність від гвинтів?

Болт - це різновид кріпильного виробу з нанесеним зовнішнім різьбленням. Болти кріплення схожі на гвинти, з якими їх часто плутають. Відмінності з-поміж них не дуже зрозумілі і часто неправильно понимаемы. З практичної та технічної точок зору між ними є різниця, але в певному сенсі ці два види кріпильних виробів тотожні. Визначальною відмінністю між цими двома видами кріплення, з точки зору машинобудівних довідників є їхнє пряме призначення: болти служать для скріплення двох нерізьбових компонентів за допомогою гайки, а гвинти, навпаки, призначені для створення з'єднань, де різьбленням володіє хоча б один з елементів, що з'єднуються. Основні відмінності між гвинтами та болтами кріплення:
  • Спосіб з'єднання: болтове – за допомогою гайки; гвинтове - різьблення;
  • Метод кріплення деталі;
  • Гвинти мають ширший розмірний ряд (можуть бути дрібними);
  • Болти кріплення можуть мати різьблення не по всій поверхні на відміну від гвинтів;
  • Гвинт може обертатися в з'єднаннях, болт статичний.

Високоміцні болти та їх види з'єднання

Найчастіше використовуються для створення так званого «болтового з'єднання» болти з метричним і дюймовим різьбленням . Для болтового з'єднання, як правило, використовуються болти високоміцні, оскільки звичайних міцності недостатньо. Вставляються болти в отвори елементів, що з'єднуються зазвичай із зазором, з'єднання затягується гайкою. Виникаюча осьова сила перешкоджає розбіжності стику, а поперечна сила тертя поперечному зсуву деталей.

Болти нержавіючі, високоміцні та інші матеріали

Стандартним матеріалом для виготовлення болтів є «класична» нержавіюча сталь або хром-нікель. Нержавіючі болти застосовуються за умов агресивного середовища: кислотності, підвищеної вологості. Для використання у висококорозійному оточенні застосовується нержавіюча молібденова сталь. Титан, мідь, латунь та алюміній застосовуються в тих випадках, коли сполуки не повинні намагнічуватись. Слід зазначити, що мідь, алюміній і латунь мають набагато меншу міцність. Болти високоміцні, представлені в нашому інтернет-магазині, дозволять уникнути монтажного зварювання та забезпечать міцність та жорсткість стиків. Бувають вони цинковими та чорними. Однак, використовувати такі кріплення в умовах, де може статися контакт із водою чи кислотою, не рекомендується. Чому? Відповідь проста - іржа.

Як очистити від іржі високоміцні болти?

Існує безліч способів очищення такелажу від іржі. Фахівці радять проводити чищення одним із таких способів:
  • лимонна кислота - 2 літри гарячої води розмішати з 2 пакетиками лимонної кислоти залишити на тривалий час (до 5 годин), після чого можна прочистити щіткою, щоб прибрати залишки іржі;
  • розчин соди – після промивання необхідно просушити металовироби;
  • будь-який очисний засіб від іржі - чудово допоможуть впоратися з небажаним покриттям;
  • оцтова есенція – після промивання потрібно швидко просушити та змастити, інакше знову може виявитися іржа.
Також для очищення високоміцних болтів можна використовувати гас, піскоструминку, неконцентровану соляну кислоту і навіть такі «екзотичні» способи, як молочна кислота, використана брага і Coca-Clia.

Ще раз про покриття: високоміцні болти та нержавіючі

Умовно покриття металовиробів можна розділити на три види:
  1. захисні;
  2. Декоративні;
  3. захисно-декоративні;
Найбільш поширені види покриттів:
  • цинкове
  • кадмієве
  • окисне
  • мідне
  • фосфатне
  • олов'яне
  • срібне
  • нікелеве
  • багатошарове
Існує різниця між цинковими та оцинкованими болтами. Високоміцні кріплення з нанесенням цинку – болти оцинковані . У основі ж цинкових болтів лежить цинк, а чи не високоміцна сталь.

Де використовуються нержавіючі болти та високоміцні?

перед використанням такелажу з нержавіючої сталі і високоміцної сталі, необхідно добре приготувати поверхні, монтажні отвори і самі кріплення. Обробка може проходити за допомогою:
  • піску – пневматична підготовка за допомогою металевого та кварцового піску;
  • вогню – багатополум'яні пальники забезпечують вогневу обробку;
  • сталевих щіток – механічна обробка.
Ці способи можна використовувати в комбінації, але сам монтаж високоміцних болтів повинен буде відбуватися не раніше 72 годин. Якщо бруд чи олії потраплять на поверхню, процес очищення доведеться повторити. Сфера застосування нержавіючих болтів, як і високоміцних досить широка, ми виділили основні з них:
Позначення країн та територій в Інтернеті
Призначення Використання Клас міцності
Лемішні Кріплення навісного обладнання сільгоспмашин 3.6; 4.6; 4.8
Меблеві Меблева промисловість, будівництво 3.6; 4.6; 5.8
дорожні Дорожні огорожі, металоконструкції 3.6; 4.6; 4.8; 5.6; 5.8; 6.6; 8.8; 10.9
Машинобудівні Машинобудування, автомобілебудування, приладобудування 8.8; 10.9; 12.9
Завдяки різному призначенню, болти можна розділити так:
  • чисті – виготовляються з легованих та вуглецевих сталей, а також із кольорових сталей. Використовуються для складання відповідальних та точних вузлів машини;
  • напівчисті – виготовляються завдяки штампуванню із середньовуглецевих сталей. Проводиться обробка всіх поверхонь, крім голівки із правильними гранями;
  • чорні – ці болти виготовляються за допомогою штампування, що використовуються для грубих складання.

Класифікація болтів за міцністю

Механічні властивості болтів за нормальних умов характеризуються 11 класами міцності. У машинобудуванні та будівництві найчастіше застосовуються високоміцні болти, виготовлені з легованої сталі та пройшли термічну обробку. Форма болтів може бути різною. Найпоширеніші – болти із шестигранною головкою. Поговоримо про їхні особливості.

Болт під шестигранник - історія виникнення та переваги

У далекому 1936 німецька фірма Bauer&Schaurte запатентувала болт під шестигранник. Часто його ще називають Inbus, це скорочена назва Innensechskantschraube Bauer und Schaurte, що в перекладі означає гвинт із внутрішнім шестигранником від фірми Bauer&Schaurte. У порівнянні зі звичайним кріпленням, болти з внутрішнім шестигранником мають ряд переваг:
  1. Використовуючи відповідний ключ, практично неможливо зірвати насічки, які практично не зношуються;
  2. Немає необхідності залишати місце навколо головки під інструмент;
  3. Болти шестигранні здатні працювати під великими навантаженнями (наприклад, у деревообробній промисловості);
  4. Такі болти безпечніші без виступаючих гострих граней;
  5. Ключ для шестигранних болтів коштує недорого, порівняно з тими, що використовуються для зовнішніх шестигранників.

На нашому сайті Ви знайдете та зможете купити не тільки необхідні нержавіючі болти за доступними цінами, але й інших матеріалів та сплавів потрібної Вам форми та міцності (такі як оцинковані болти), та завжди зможете правильно підібрати необхідний кріпильний виріб. Дзвоніть та дізнавайтеся ціни на нержавіючі, високоміцні та інші сплави болтів у – ви будете приємно здивовані!

Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Клас міцності
Покриття
Діаметр
Довжина
Крок