uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
Позиції до М3 хв. кількість дорівнює 500 штук. Позиції від М4 до М5 хв. кількість дорівнює 200 штук.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Гвинти настановні

Встановлювальний гвинт - основні характеристики та застосування гвинтів

Настановні гвинти відрізняються від кріпильних. Головною особливістю гвинта є відсутність головки. Шлиц знаходиться безпосередньо в торці гвинта і може бути плоским або хрестоподібним. Проте останнім часом як європейський стандарт шліца прийнятий внутрішній шестигранник. Особливо це стосується високоміцних гвинтів, оскільки шестигранник дозволяє створити більший момент, що крутить, без ризику руйнування гвинта. Щоправда, робота з такими гвинтами потребує спеціальних інбусових ключів.

Наприклад гвинт настановний з внутрішнім шестигранником застосовується у разі, якщо потрібно зафіксувати деталі щодо один одного. Тому на кінцях такого гвинта для кращої фіксації розташовані різні виступи та поглиблення. Через відсутність голівки гвинт повністю вкручується в деталь.

Гвинт вкручується в різьбовий отвір одного об'єкта (зовнішнього), проходить наскрізь та затягується на іншому, внутрішньому об'єкті.

Як приклад можна навести фіксацію на валу шестірні або шківа. Гвинт вкручується в маточину шківа і своїм кінцем входить у різьбовий отвір на валу, створюючи з'єднання, що працює на стиск. З'єднання утримується за рахунок сили тертя між валом та гвинтом з невеликою часткою пластичної або пружної деформації гвинта та/або валу.

Гвинти настановні можуть мати кінці різних типів та форми. Різні форми кінців мають різні властивості, які можна використовувати. Якщо необхідно міцно зафіксувати гвинт, його кінець має бути конічним. Часто використовуються гвинти зі зрізаним плоским кінцем у випадку, якщо гвинт виходить назовні з гладкої гладкої поверхні.

Одним з найпоширеніших типів є гвинт із засвідченим кінцем. Він має чудову міцність, оскільки має на кінці контактний майданчик і падаюче навантаження не концентрується в одній точці, як у випадку гвинта з конічним кінцем. Якщо кінець гвинта рифлений, його можна використовувати для роботи в умовах підвищеної вібрації.

Основні матеріали для виготовлення – вуглецева та нержавіюча сталь (класи А2 та А4), мідь, латунь, алюміній, бронза тощо.

Покриття - захисне цинкове, кадмієве, нікелеве, оксидне, з масляним просоченням, фосфатне, захисно декоративне, з плівкою, що пасивує.

Застосовуються гвинти настановні в різних галузях: машинобудуванні, приладобудуванні, верстатобудуванні, будівництві і т.д.

У нашому інтернет-магазині «Каравелла» Ви завжди зможете придбати гвинти та інші кріпильні вироби за найвигіднішими цінами. Усі вироби відповідають стандартам ГОСТ, DIN, ISO, EN. З усіх питань звертайтесь до нашого офісу, дотримуючись вказаної на сайті контактної інформації.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Клас міцності
Покриття
Діаметр
Довжина
Крок