uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
Позиції до М3 хв. кількість дорівнює 500 штук. Позиції від М4 до М5 хв. кількість дорівнює 200 штук.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Сонячні батареї є невід'ємним елементом сучасності. З їхньою допомогою можна не тільки заощадити, а й скоротити викид парникових газів в атмосферу Землі. Сенс використання панелей полягає в тому, що вони перетворюють енергію сонця на електричну, що робить їх основним відновлюваним джерелом енергії.

Підхід до монтажу автономної системи

Кріплення сонячних панелей – це важливий процес, від якого залежить робота сонячної електростанції. До установки необхідно обов'язково підійти відповідально, а також потрібно врахувати деякі нюанси.
    Перш ніж монтувати батареї на даху житлового будинку, потрібно впевнитись:
  • чи витримає покрівля вага виробів та його раму;
  • чи грамотно вибрано розміщення батарей, чи не будуть споруди, що близько знаходяться, кидати тінь на їх поверхню. Раціонально ставити електростанцію на південній стороні будівлі;
  • чи досить міцна механічна конструкція, чи погодні умови не будуть загрозою автономній системі;
  • чи легко почистити панелі від забруднень і снігу.

Види конструкцій для сонячних батарей

    Можна назвати два основні види кріпильних конструкцій для сонячних електростанцій:
  • стаціонарні (статичні);
  • стежать (динамічні).

Перший тип кріплення для сонячних панелей відрізняється своєю статичністю. Треба враховувати той факт, що елементи потрібно встановлювати на місці максимально освітленому в денний час, на південній, південно-східній або південно-західній стороні. Найкращим кутом нахилу автономної системи вважається діапазон 25-45 °. Варто зазначити, якщо плоский дах, застосовують опорні кріплення, які забезпечують необхідний кут нахилу для найбільш продуктивної роботи станції.

Типи кріплень стаціонарної системи
Фасадний Розрахований для настінних установок дозволяє раціонально використовувати будь-яку доступну площу.
Наземний Підтримуюча конструкція для електростанцій землі, застосовується у більшості промислових об'єктів.
Покрівельний Використовується для встановлення батарей на дахах житлових будинків.

Слідкуюча система є більш вигідним рішенням, оскільки дозволяє повертати фотомодулі до променів сонця, збільшуючи коефіцієнт корисної дії (ККД) електростанції.

Установка сонячних панелей своїми руками

Спочатку необхідно підібрати потрібний тип конструкції, виходячи з місця розміщення панелей. Після того, як визначено їх місце розташування, слід приступити до збирання конструкції рами і монтажу на даху. При цьому використовуються тільки якісні металовироби, куточки та профілю з металу.

Окрему увагу визначають куту нахилу батарей до поверхні. Зазвичай навесні раціонально встановлювати сонячні панелі під кутом 45 °, восени близько 80 °.

Ще одна не менш важлива вимога – між дахом та сонячною батареєю обов'язково має бути повітряний простір. Якщо воно відсутнє, погіршується відведення тепла. Винятком є ​​дахи із шиферу, які завдяки хвилястій структурі покрівельного матеріалу, самостійно забезпечують підхід повітря.

Не мало істотно, що сонячні батареї слід фіксувати в горизонтальному положенні. Якщо знехтувати цим правилом може статися нерівномірне нагрівання верхньої та нижньої області панелі, що помітно знизить ефективність експлуатації автономної системи електропостачання або опалення приватного будинку.

Купити кріплення для сонячних панелей в Україні

Для якісного складання конструкції для фотомодулів рекомендуємо вам звернутися до компанію «Каравелла». Тут ви знайдете все необхідне для встановлення сонячних батарей на даху вашого будинку і не тільки. Асортимент нашої продукції Ви можете подивитися в інтернет-магазині, і там зробити замовлення, або звернувшись за контактним номером телефону вказаному на сайті.Copyright MAXXmarketing GmbH