uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Такелаж - первісна назва була пов'язана з морським інструментом, тобто все обладнання, що розміщене на судні, яке служить для міцного з'єднання та регулювання вітрилами.

В актуальному світі такелажний інструмент придбав у більшості випадків широкий зміст і позначає арсенал всіляких агрегатів та приладдя для кріплення та пересування різноманітних вантажів. "Компанія Каравелла" - спеціаліст кріплення, ми добре розуміємося на правильний і якісний такелаж.

    В даний час до основних деталей сьогоднішнього такелажу належать:
  • троси сталеві або канати
  • стропи
  • такелажні скоби
  • стяжки
  • затискачі для тросів нержавіючої сталі
  • гаки
  • карабіни
  • блоки

Такелажне кріплення ділиться на дві категорії - гнучка, жорстка. Такелажний інструмент використовують при закріпленні та підйомі габаритних вантажів, великих конструкцій, різноманітного оснащення. Такелажна робота - це завантаження або розвантаження різних видів вантажу, до цього належать і монтажні та демонтажні роботи обладнання.

Важко уявити собі хоча б якусь категорію промисловості, яка не потребує такелажних фахівців. Технічні такелажні роботи мають свої стандарти та специфіку складних розрахунків для вирішення кожного окремого випадку на підприємстві. Груба помилка фахівця-такелажника може нести негативні наслідки як для вантажу так здоров'я людей.

Високоякісний такелаж із нержавіючої сталі купити Ви зможете за розумними цінами "Компанія Каравелла". Наші фахівці завжди зможуть Вас проконсультувати про вибір того чи іншого такелажного обладнання, ми гарантуємо Вам доброзичливість та високий рівень обслуговування, а також допоможемо захистити Вас та Ваш вантаж.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH