uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
Позиції до М3 хв. кількість дорівнює 500 штук. Позиції від М4 до М5 хв. кількість дорівнює 200 штук.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Заклепки зі сталі, нержавіючої сталі та кольорових металів оптом в роздріб.

Уявіть, яким був би світ, якби не було кріпильних з'єднань. Все було б універсальним і, мабуть, буденним. Одним із елементів кріплень, який «подарував» світові Ейфелеву вежу, є заклепка. Просте з'єднання круглого стрижня із висадною головкою.

Сталеві заклепки: що і для чого використовуються?

Одним із найдавніших видів механічного кріплення вважається заклепка: її використовували ще в бронзовому столітті для скріплення дерева, шкіри та металу. Незважаючи на те, що зварювання та паяння багато в чому обмежили їх використання, зроблене за правилами клепка – одне з найміцніших і найнадійніших метизних з'єднань. Заклепка - це кріпильний виріб у вигляді круглого стрижня або трубки, що має головку, що називається заставною. У процесі клепки утворюється інша головка – висадна. Заклепувальне з'єднання нероз'ємне та нерозривне.

Заклепки алюмінієві: сфери застосування

Клепальні сполуки знайшли своє застосування у різних сферах діяльності. Основні їх представлені у таблиці ниже:

Сфера застосування:Для яких цілей
1 Будівництво встановлення каркасів, з'єднання різних матеріалів: фасадів, елементів облицювання, листів до опорних конструкцій
2 Машинобудування використовуються при побудові вагонів, літаків, автомобілів
3 Електроніка комп'ютери, котли, касові апарати та інша техніка для обчислення
4 Пишова промисловість та медицина обладнання, баки та цистерни
5 Побутові товари посудомийні та пральні машини, вентилятори, радіатори та холодильні камери

В даний час болтові, зварювальні та паяні з'єднання практично витіснили клепку. Однак, навіть за такої тенденції, найбільшим попитом користуються заклепки з нержавіючої сталі у різних галузях, зокрема й у побуті.

Якими бувають металеві заклепки?

Існує безліч різних видів, розмірів та конструктивного виконання заклепувальних металевих виробів. Загальновживаними є звичайні класичні заклепки з потайною головкою. Встановлюються вручну або за допомогою спеціального інструменту. Також вони часто використовуються як декоративний елемент і можуть бути виконані з кольорових металів: бронза, алюміній, латунь, мідь тощо. Компанія «Каравелла» має у своєму асортименті такі види заклепок:

  • витяжні заклепки з нержавіючої сталі (тягові) або з інших сплавів – являють собою розвальцьовану з одного кінця трубочку, в яку вставлений пуансон (стрижень із кулькою). Заклепка вставляється в отвір деталей, що скріплюються, після чого пуансон витягується спеціальним інструментом. Трубочка деформується і формує головку, після чого кулька відривається. Утворюється надійне з'єднання, існує варіант такого з'єднання з герметичною заклепкою, яка називається закритою;
  • забивні заклепки – (заставні трубчасті) конструктивно складніші, але легші в установці, оскільки вимагають доступ лише з одного боку. Останнім часом цей різновид набуває все більш широкого поширення;
  • клепальні гайки – являє собою заклепку з внутрішнім різьбленням (бонка). Така гайка отримала назву удосконаленої. Внутрішня частина може бути, як незмінною з внутрішнім метричним різьбленням, так і деформується;

Одним з кращих матеріалів для кріплення прийнято вважати нержавіючу сталь. Нержавіючі заклепки міцні, надійні та довговічні; вони несприйнятливі до атмосферних опадів, не бояться агресивних середовищ, мають високі антикорозійні властивості.

Де можна купити заклепки нержавіюча сталь в Україні?

Наш інтернет-магазин має широкий вибір кріплення зі сталі, як високоміцної, так і нержавіючої, латуні, алюмінію та міді. Купуйте необхідний набір металовиробів з Італії та Польщі для свого виробництва, ціна вас приємно здивує!

Copyright MAXXmarketing GmbH