uk

Компанія Каравелла – спеціаліст у галузі кріпильних технологій

Сучасний світ неможливо уявити без кріпильних елементів, металовиробу або такелажу. Наприклад, у такому повсякденному предметі як холодильник застосовується 275 деталей кріплення, в телефонному апараті їх 73, що тоді вже говорити про автомобілі (більше 3500), літаки, яхти ... Якщо ви плануєте купити кріпильні матеріали, то ми з радістю допоможемо вам підібрати потрібні. Ознайомтеся з перевагами нашої компанії та переконайтеся, чи правильно вибрати!

7 доказів, щоб вибрати – компанія Каравела

Ми виділили наші головні переваги, які позитивно вирізняють нас:

одинВисока якість – ми не продаємо дешеву продукцію з Китаю, у нашому асортименті завжди якісні кріплення від європейських виробників з Італії, Німеччини, Іспанії, Нідерландів та Польщі.
дваАсортимент, в якому ви завжди знайдете те, що шукали, – широкий розмірний ряд такелажу, а також металовироби каталог (передбачає по істині багатий вибір), кріплення та ділових речей. Вся продукція відповідає встановленим стандартам ISO, DIN та ГОСТ.
триОбслуговування – наші менеджери компетентно та на високому рівні допоможуть кожному замовнику визначитись із вибором.
триПрийнятні ціни – наша продукція є ідеальним співвідношенням вартості та якості. Вигідніше в рази, наприклад, купити надійні та міцні ділові речі для яхт один раз, ніж недовго задовольнятися дешевою китайською підробкою. Адже з такими речами, як кріплення, краще не жартувати, адже неякісний товар може призвести не тільки до неприємної поломки. Купуйте лише якісний товар в інтернет-магазині компанії Каравелла.
п'ятьЕкономія часу – швидкість здійснення замовлення вас безперечно порадує. Ми зробимо все, щоб ви отримали його в найкоротший термін.
шістьВідповідальний підхід – замовлення у повному обсязі та комплектації у встановлений термін гарантовано дійде до вас.
сімДосконала система доставки - допомагаємо кожному клієнту підібрати зручну транспортну або кур'єрську службу.

Завдяки цим якостям ми завойовуємо довіру наших клієнтів протягом 9 років. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. У нас так само часто проводяться акції та розпродажі. Слідкуйте за нашими оновленнями та укладайте вигідну угоду!

Основні напрямки діяльності нашої компанії

Асортимент пропонованої продукції ділиться на 2 великі групи:

  • стандартне кріплення: нержавіючі та високоміцні болти з гайками та шайбами, різні кріпильні деталі представлений такими світовими брендами як Bollhoff, Fabory, Bossard, Wurth, Bufab. Нержавіючий такелаж – один з напрямків, що динамічно розвиваються, оскільки, крім кораблебудування та яхтобудування, широко використовується в сучасному будівництві та архітектурі;
  • спеціальне кріплення та сполучні технології – це вузькоспеціалізовані напрямки, за якими ми є компетентними фахівцями. Це одна з наших конкурентних переваг, яка дозволяє завжди бути в тренді, постійно впроваджуючи на ринок інноваційні продукти і рішення.

Додатково представлений спектр інсталяційного інструменту (заклепочники) для гайкозаклепок та відривних заклепок, починаючи від ручних та закінчуючи акумуляторними та пневматичними. Витратні матеріали (приварні шпильки, бонки та ін.) від німецьких та італійських виробників ви також знайдете у нашій оферті.

Де можна придбати кріплення в Україні?

З легкістю придбати кріплення для різноманітного обладнання можна в нашому інтернет-магазині Caravella.com.ua. Ми завжди раді допомогти вам! Замовляйте сучасні деталі вже сьогодні!

Copyright MAXXmarketing GmbH