uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
Позиції до М3 хв. кількість дорівнює 500 штук. Позиції від М4 до М5 хв. кількість дорівнює 200 штук.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Штифти, шпонки

Шпонка та штифт властивості та опис

Штифт є дуже простим видом кріпильного виробу. По суті, це просто циліндричний/конічний стрижень, що використовується в машинобудівному складанні для взаємної фіксації деталей/виробів. Різновидом цього металовиробу є циліндричний пружинний штифт - Згорнута з пружинної сталі трубка з поздовжнім пазом по всій довжині.

Штифт призначений для нерухомої фіксації/з'єднання деталей у строго визначеному положенні при відносно малих навантаженнях і створення, таким чином, конструкції двох нерозбірних елементів.

Для встановлення штифта в обох деталях просвердлюються отвори, в які потім і вставляється штифт для їхньої взаємної фіксації.

Більш універсальним є конічний штифт (на відміну від циліндричного), оскільки через свою форму є кріпленням багаторазового використання та не зменшує точності відносного розташування деталей. Зазвичай штифт гладкий, але в деяких випадках може мати насічку та голівку різної форми.

Виготовляються штифти в основному із незагартованих і загартованих сталей з класом точності А. Незагартовані штифти виготовляють із сталі марки 45, а загартовані із якісних вуглецевих або легованих сталей. Також бувають алюмінієві, латунні, бронзові, пластикові та ін. штифти.

Покриття штифтів – без покриття, цинкове, нікелеве тощо.

Шпонка – дуже важлива деталь, що використовується передачі обертального моменту під час створення шпоночного з'єднання. За формою розрізняють шпонки призматичні, циліндричні, клинові, тангенціальні, сегментні та циліндричні. З'єднання, що створюється шпонкою, носить однойменну з нею назву - наприклад, з'єднання циліндричною шпонкою.

Основним критерієм міцності шпоночного з'єднання є міцність на зминання.

Переваги шпонкових з'єднань:

  • Конструктивна простота
  • Легкість монтажу/демонтажу з'єднання
  • дешевизна

Недоліки шпонкових з'єднань:

  • Шпонкові пази послаблюють конструкцію
  • Знижений опір втоми через напруження в зоні паза

З'єднання шпонкою є роз'ємним - повторне складання конструкції можливе з використанням тих же деталей без їх модифікації. З'єднання може бути рухомим, так і нерухомим.

Для виготовлення шпонок din використовується пруток каліброваної сталі квадратного або прямокутного перерізу.

Якщо у Вас виникла потреба створити надійне шпонкове з'єднання, інтернет-магазин «Каравелла» пропонує шпонки та шпонковий матеріал у короткі терміни та за доступними цінами.

 

Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Клас міцності
Покриття
Діаметр
Довжина
Довжина до отвору
Ширина
Висота