uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
Позиції до М3 хв. кількість дорівнює 500 штук. Позиції від М4 до М5 хв. кількість дорівнює 200 штук.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

шурупи

Шуруп універсальний – структура та види популярного кріплення

Чи замислилися ви, відкриваючи дверцята шафи, що вони кріпляться завдяки невеликому з'єднанню? Кріплення - це необхідні дрібниці, на яких тримається все навколо. Якщо колесо вважається найбільшим винаходом людства, яке рухає всіма механізмами, то шуруп універсальний отримує лаври першості серед кріпильних з'єднань. Якими вони бувають і у чому секрет його популярності? Давайте наочно розглянемо.

Що таке шуруп універсальний і з чого він складається?

Цей кріпильний виріб застосовується, якщо потрібно прикріпити будь-яку деталь до «м'якого» матеріалу. Наприклад, необхідно закрутити щось у дерево чи пластмасу. Однак не можна сказати, що шурупи по металу не використовуються. У таких деталей крок різьблення буде меншим, ніж, наприклад, для шурупів по дереву. Класифікація безпосередньо залежить від форми голівки, різьблення та сфер застосування.

Шуруп універсальний – елемент кріплення, який складається із стрижня з головкою та гострого різьблення. Для того, щоб розібратися в різновидах універсального шурупа, потрібно детальніше вивчити його складові:

  1. Головка - деталь кріплення, яка згідно з ГОСТ 27017-86 створює опору та передачі крутного моменту від інструменту.
  2. Шлиц – у торці головки, наприклад, шурупа шестигранного створюється спеціальна борозна для закріплення інструменту, який його загвинчуватиме. Розрізняють:
  • основні - прямий, хрестоподібний, квадратний, шестигранник (можуть бути як зовнішнім, так і внутрішнім) та Torx;
  • комбіновані – спеціальне поглиблення, яке підійде для закручування шурупів різними видами викруток: хрестоподібною або плоскою.

Варіацій виконання шліців безліч, тому важливо завбачливо підібрати заздалегідь відповідний інструмент.

  1. Стрижень – основа, яку нанесено різьблення. Вони бувають двох видів: з повним різьбленням і з неповним різьбленням.
  2. Різьблення – нитка, тонкий шар, нанесений на стрижень шурупа. Універсальне кріплення відрізняється повним різьбленням. В цілому, вона може відрізнятися за діаметром, кроком і числом заходів. Найчастіше різьблення наноситься під кутом 22-25 градусів.
  3. Наконечник – від цього, яким буде наконечник залежить кут заходу. Стандартний шуруп має гострий наконечник, нанесений під кутом заходу нитки різьблення. Чим нижчий цей кут, тим значно легше відбувається впровадження.
Існують інструменти, що дозволяють одночасно свердлити деталі, які надалі з'єднаються шурупами під метал – спеціальні східчасті свердла. Мінус таких інструментів – для кожного розміру потрібна наявність свердла відповідного діаметра.

Шуруп із шестигранною головкою та інші різновиди шурупів. Порівняльна таблиця

У таблиці, запропонованій нижче, ви можете ознайомитися з кресленнями основних видів шурупів:
Найменування креслення Опис
1 Шуруп із шестигранною головкою shurup1.jpg Шурупи по металу використовуються для рейок, різних сантехнічних кріплень, дерев'яних конструкцій. Вважаються потужним кріпленням. Застосовуються разом із металевими універсальними дюбелями та з пластмасовими. Приклад: DIN 571, різьблення під 60 градусів гарантує міцне та надійне з'єднання.
2 Шуруп із квадратною головкою shurup2.jpg Так звані глухарі (милиці) використовуються для складання крокв, кріплень рейок до шпал, також можна віднести до шурупів по металу.
3 Шуруп із напівкруглою головкою shurup3.jpg Застосовується при кріпленні тонких деталей, наприклад ДСП, ДВП або фанери до дерев'яних брусів. Використовуються для збирання меблів. Їх часто називають саморізами по дереву.
4 Шуруп із напівпотайною головкою shurup4.jpg Сочевична головка, що трохи виступає над поверхнею, використовується для кріплень дерев'яних елементів, іншими словами також відносяться до шурупів по дереву.
5 Шуруп із потайною головкою shurup5.jpg Використовується у випадках, коли головка має бути гладкою. Капелюшок "занурюється" у зроблену заздалегідь зернівку. Також один із прикладів шурупів по дереву.
6 Шуруп із напівкруглою головкою та хрестоподібним шліцем shurup6.jpg Область застосування: будівельна та виробнича.
7 Шуруп із напівпотайною головкою та хрестоподібним шліцем shurup7.jpg Меблеві фабрики, у побуті, при оздоблювальних роботах – сфери, де використовуються шурупи по дереву.
8 Шуруп із потайною головкою та хрестоподібним шліцем shurup8.jpg Використовується при складанні меблів, будівельних та оздоблювальних роботах, також відносяться до шурупів по дереву.

В асортименті нашої компанії є шурупи з нержавіючої сталі А2, А4, високоміцної сталі та латуні. Також у нас ви з легкістю можете підібрати шурупи по металу та дереву. Таким чином, можна зробити висновок, що шуруп – практичне кріплення, яке має безліч структурних різновидів.

Шуруп із нержавіючої сталі – купити в Україні за вигідною ціною

Якщо для вашого виробництва або будівництва необхідні металовироби нержавіючі, шуруп А4 або А2, високоміцні або латунні кріплення, замовляйте в нашому інтернет-магазині. Для цього вам необхідно або заповнити форму замовлення на сайті або зателефонувати нашим менеджерам. Шурупи оптом за вигідною ціною від європейських виробників здатні по-справжньому довго прослужити. Оформляйте замовлення сьогодні!Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Клас міцності
Покриття
Діаметр
Довжина