uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Карабін з нержавіючої сталі – різновиди та рекомендації з експлуатації

Що об'єднує пожежника та скелелаза? Це зовсім не деталь одягу та не спеціальне обладнання, а простий на перший погляд елемент такелажу. карабін із нержавіючої сталі. Він використовується для з'єднання сталевих гаків і тросів (мотузок) для страховки. Сфери застосування його вражають своєю широтою: від найменших деталей, таких як кріплення в рюкзаках, сумках і навіть з'єднувача для зв'язування ключів, до кріпильних пристроїв у спелеології, парашутному спорті, альпінізмі та багатьох інших сферах.

Якими бувають карабіни – надійні з'єднання тросів?

  Виділимо основні різновиди цих кріплень:
 • Карабін пожежний – являє собою металеву скобу з пружинною клямкою, використовується для швидкого та надійного з'єднання ланцюгів, тросів до чогось. Виготовлений з нержавіючої кислотостійкої сталі А4, але не застосовується до підйому вантажів.
 • Як визначається розмір пожежного карабіна? Головним критерієм визначення розміру цього кріплення є діаметр поперечного перерізу, представлений про 5 до 11 мм.
 • Карабін нержавіючий з клямкою - застосовується в парашутному спорті, спелеології, скелелазіння та різних роботах на морському флоті. Цей з'єднувач ланцюгів здатний спокійно переносити контакти з водою, не побоюючись корозії. Клямка виконує роль надійного фіксатора.
 • Карабін з нержавіючої сталі відчіпний - це кріплення не підійде для висотних робіт або кайтинга, коли при високому навантаженні необхідно відчепити трос. Найкраще використовувати для приєднання, наприклад, буксирувального троса. Надійне кріплення надійного зафіксує трос.
 • Карабін з нержавіючої сталі для строп з вертлюгом – дане з'єднання виконує практично функції завдяки наявності вертлюга, який не дозволяє заплутуватися ременю, тросу, ланцюга. Крім застосування як морський такелаж часто використовується для кріплення в сумках, рюкзаках і навіть для повідця тварини.
Також в асортименті представлений карабін із подвійною запобіжною пружиною, які широко використовуються промисловими альпіністами.

У чому причина такої популярності карабіна з нержавіючої сталі?

Секрет популярності простий. При проведенні такелажних робіт можна досить швидко відчепити мотузку і причепити вантаж, особливо, якщо використовуєте карабін із клямкою. Якщо ж застосовувати карабін з пристроєм, що закручується, то потрібно враховувати, що час на його фіксацію піде більше, зате таке кріплення більш надійно буде утримувати вантаж.

Як підібрати надійний з'єднувач ланцюгів?

Все залежить від того, для яких цілей ви плануєте використовувати карабіни. Якщо ви підбираєте елемент для такелажного обладнання, яке контактуватиме з водою, зверніть увагу на матеріал, з якого він зроблений. У нашому інтернет-магазині представлені з'єднання тросів із нержавіючої кислотостійкої сталі А4. Аустенітна сталь А4 (Austenitic) має властивості, що забезпечують стійкість до корозії та не токсичні, не магнітні, довговічні та зберігають свої властивості при низьких та високих температурах.

Карабін нержавіючий: правила експлуатації

  Для того, щоб цей з'єднувач ланцюгів прослужив вам якнайдовше, слід дотримуватися стандартних правил:
 1. Акуратне та дбайливе користування;
 2. Під час роботи зовнішні предмети не повинні стикатися з кріпленням;
 3. Слідкуйте, щоб мотузка або трос не вилуговувалися з карабіна. При встановленні цього кріплення мотузка в жодному разі не повинна утворювати вузол;
 4. Навантаження розподіляти на «довгу» сторону, тому що інакше це призведе до швидкого руйнування карабіну з нержавіючої сталі, купити який ви можете у нашому інтернет-магазині;
 5. Перевіряйте справність з'єднувача ланцюгів, тріщин, іржі, потертостей не повинно бути, а сама клямка повинна без проблем відкриватися і закриватися.
У разі, якщо карабін має пошкодження від падіння, рекомендується не використовувати його і більше зазнати знищення.

Як і де можна купити карабін нержавіючий.

Будь-який елемент такелажу, необхідний для з'єднання тросів, можна з легкістю придбати в інтернет-магазині Каравелла. Доставка відбувається по всій Україні, а саму вартість ви можете дізнатися, зателефонувавши за телефонами, вказаними на нашому сайті. Бронюйте якісний такелаж європейського виробництва вже сьогодні, ціни вас приємно здивують. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевненими у безпеці свого такелажного обладнання!Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Клас міцності
Покриття
Діаметр
Довжина