uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Норсеман з нержавіючої сталі в Україні.

У такелажній справі кінці тросів опресовуються за допомогою спеціальних наконечників. Існує 2 типи наконечників: з цанговим затискачем та типу норсеман. Зовні наконечники схожі, вони відрізняються внутрішньою конструкцією кріплення до троса. Наконечники з цанговим затиском конструктивно нагадують звичайний цанговий олівець, підходять для тросів будь-якої конфігурації: 1X19, 7X19, 7X79.

Наконечники типу Норсеман (назва взята від фірми виробника) спеціально спроектовані для роботи з нержавіючими тросами звивки 1Х19, для інших типів вони не використовуються. На відміну від цангових затискачів, норсеман а4 використовується розрізна втулка. Таке рішення дозволяє використовувати норсеман для троса кілька разів: нержавіючий трос, ні сам норсеман не деформується від з'єднання, тоді як цангові затискачі «впиваються» в трос і стають непридатними для повторного використання.

Переваги нержавіючих наконечників норсеман

У порівнянні з наконечниками, що потребують обкатки, норсемани мають такі переваги:
  • для установки не потрібне спеціальне обладнання, наконечник можна змонтувати за допомогою звичайного ключа гайкового;
  • установка протягом 1 хвилини за наявності певної вправності;
  • дуже міцне з'єднання в результаті
.

Як правильно встановити норсеман з кільцем (з вилкою)

СХЕМА
  1. Трос треба пропустити крізь цангу;
  2. Притримуючи пружину затискачів, симетрично встановити цангові затискачі на трос;
  3. Трос із встановленими затискачами та кільцем ущільнення поставити в цангу;
  4. На кінці троса залишити невеликий запас розміром до 10 мм від краю затискачів;
  5. Закрутити обух (вилку) і затягнути гайку за допомогою гайкового ключа. Встановлення норсемана з вилкою проходить аналогічним способом. Монтаж норсемана з різьбленням трохи відрізняється через наявність різьблення
.

Продаж норсеманів.

У нашому магазині ви можете купити норсемани будь-якої конструкції: з кільцем, вилкою, різьбленням, з'єднувальні, а також будь-який інший нержавіючий такелаж. Виконані норсемани з нержавіючої сталі А4. Товари відправляються за допомогою служб доставки у всі міста України: Київ, Одесу, Харків та інші.Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Діаметр