uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Рами нержавіючі – конструкція, асортимент та сфери застосування

Кільця з різьбленням отримали широке застосування в різних галузях промисловості, будівництві, машинобудуванні і такелажних роботах. Їхня зручна конструкція дозволяє спростити переміщення вантажів. Рами нержавіючі зручно використовувати при роботах на відкритому повітрі, оскільки матеріал стійкий до опадів та інших подразників

Рами з нержавіючої сталі – простота конструкції як перевага

Будова рима досить проста, проте це і забезпечує здатність витримувати великі навантаження та брати участь у перевезенні великогабаритних вантажів. При переміщенні важливо, щоб все відбувалося плавно, без ривків і перекосів. Рами нержавіючі мають унікальну будову: кільцеподібна голова та основа з частим кроком різьблення, що гарантує надійну фіксацію та виключає те, що може статися самовільне викручування.
    Рими розрізняють так:
  • Рим-болт - циліндричний стрижень з'єднаний з металевим кільцем. Стрижень може вкручуватися в різні машини, корпус двигуна і навіть різні суднові конструкції. У нашому інтернет-магазині представлено рим болт із високоміцної сталі та з нержавіючої сталі;
  • Рим-гайка – зовні конструкція дуже схожа на римболт. У цьому випадку кільце з'єднане з циліндричним отвором, порожнистим усередині. Цей елемент такелажу легко накручується закладний болт, завдяки чому надійно фіксується. У нашому каталозі є рим гайка з нержавіючої сталі, а також із високоміцної сталі.
Вибираючи рами нержавіючі в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте якісний такелаж європейського виробництва, що відповідає встановленим стандартам та нормам.

Рами нержавіючі: 3 доводи на користь міцності

    На доказ надійності римів, наведемо кілька аргументів:
  1. Високий коефіцієнт запасу міцності – 5:1, який дозволяє застосовувати рим за будь-яких погодних умов;
  2. Надійний матеріал, здатний витримувати дворазове навантаження;
  3. Покриття – може проходити гаряче оцинкування, а також біла та жовта пассивація, які посилюють антикорозійні властивості.
Все це ще раз говорить про високу надійність нашого товару, купити який ви можете або оформивши замовлення на нашому сайті, або зателефонувати за контактними номерами телефонів. Детальніше про те, як здійснюється замовлення в нашому інтернет-магазині, ви можете дізнатись, подивившись наше відео-презентацію.

Рами нержавіюча - ціна в Україні |

Шукайте найбільш вигідну вартість на нержавіючі рими? Якщо для вас не менш важлива якість товару, телефонуйте нам вже сьогодні!Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Клас міцності
Покриття
Діаметр
Довжина