uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Такелажна скоба – види та тонкощі експлуатації

Без чого не обійтися під час підйому об'ємного та габаритного вантажу? Чи це статична чи підйомна система, вона не обійдеться без такелажного обладнання, такого як сталеві троси, ланцюги або такелажні скоби. Особливо, якщо вам необхідно перевезти вантаж, який може періодично насуватись на штифт, від чого він обертатиметься. Який буває шеклі (такелажні скоби) і що складаються її конструктивні особливості? У нашій статті ми розповімо вам корисні та цікаві факти, читайте.

Скоба такелажна та її різновиди

Залежно від сфери діяльності, від навантажень і від конструкцій, що використовуються, бувають різні скоби для такелажних робіт, наприклад:

  • прямі - застосовуються в системах підйомної одноплечої конструкції;
  • омегоподібні – використовується, якщо підйомна система складається з кількох плечей.

Крім того, є: скоба пряма, з поворотом, плоска, довга, скоба такелажна для якірних ланцюгів, ознайомитись докладніше з останньої можна тут. Матеріал, який лежить в основі, це, як правило, нержавіюча сталь А4. Підвищена кислотостійкість та несприйнятливість до впливу води – основні властивості даного матеріалу. Залежно від того в якій сфері цей такелаж буде застосовуватися, його можуть залишати незабарвленим, або покривати цинком. Для цього використовуються технології електролітичного чи гарячого оцинкування. Такелажна скоба – що вирізняє якісну продукцію? Є певні маркування, завдяки яким ви легко зможете переконатися в якості нашого товару:

  • марка сталі – показник, який відображає характеристику такелажної скоби: з якого матеріалу виготовлено (наприклад, з нержавіючої сталі), який має міцність. У Японії, Америці, Європі та країнах СНД розроблено свої системи маркувань, які за своєю суттю аналогічні між собою;
  • код простежуваності – вказує до якої заводської партії належить виріб;
  • код, що підтверджує відповідність стандарту ЄС – абревіатура DIN (Deutsches Institut für Normung eV)
  • значення вантажопідйомності – параметр, який показує граничну вагу, що витримає цей такелаж.

Весь товар, який представлений у нашому інтернет-магазині, сертифікований і відповідає всім міжнародним стандартам.

Скоба такелажна з нержавіючої сталі – тонкощі при експлуатації

Перш ніж почати роботу з цим такелажним виробом, переконайтеся, що штифт ідеально прилягає до вуха. Якщо ви закрутили його вручну, а потім затягнули інструментом і штифт виявився довшим або неповністю прилягає до різьбового отвору, то можливо причиною цього:

  1. вигнутість штифта - це говорить про те, що на штифт виявляється надмірно великий тиск;
  2. розбіжність осей отворів – замінювати деталі такелажу можна лише пропорційними і з того самого матеріалу;
  3. туге різьблення - занадто «перекручена» різьблення не піде на користь виробу, який повинен буде витримувати великі навантаження.

sheklia

Якщо хоча б одна з цих ознак є, то рекомендується не використовувати таку сполуку. Навантаження не повинно перевищувати норми і бути нестійким. Шукайте, де можна купити якісний такелаж в Україні? Зупиніть свій вибір на компанії Каравелла! Якість, рівень та швидкість обслуговування – телефонуйте нам прямо зараз або залишайте свою заявку на сайті!  

Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Клас міцності
Покриття
Діаметр
Довжина