uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Такелажний блок – види та спосіб кріплення

Ще недавно, такелажем називалися різні суднові снасті і цей термін не використовувався у широкому побуті. Часи змінюються, сьогодні з такелажем працюють не лише моряки, загальним терміном такелаж сьогодні прийнято називати всі пристрої, що використовуються для переміщення вантажів.

Блок для троса та його використання в системі такелажу

Такелажний блок - дуже важливий елемент, без якого не обійтися під час роботи з вантажами. Саме поняття "блок" знайоме нам ще зі шкільних уроків фізики. Згадали, як вчитель показував різні досліди щодо підйому грузиків? Сфера застосування такелажних блоків дуже широка: складські приміщення, будівництво, будь-які висотні роботи, судна. Самі блоки також різняться між собою:

  • є блоки для тросів (металевих), є для канатів
  • Залежно від застосування, шків блоку може бути виконаний з нейлону: міцного синтетичного матеріалу, який під час роботи не ушкоджує канати. Нейлонові шківи не варто використовувати із металевими тросами, т.к. через час шків отримає пошкодження та буде непридатний до використання. Блоки для тросів обладнуються металевими шківами;

  • з одним шківом-двома
  • Кількість шківів (роликів) варіюється. Найбільш поширені конфігурації це одношківні та двошківні блоки. Два ролики при певних схемах використання дозволяють суттєво знизити навантаження на блок, також вони застосовуються у складних схемах такелажу, де необхідно, щоб в одній точці було розміщено 2 незалежні один від одного шківи.

  • з вертлюгом
  • Блок ролики такелажні з вертлюгом використовуються у випадках, коли необхідно змінити напрямок руху вантажу, або змінити його позицію (перенести).

  • оцинковані та нікельовані
  • Конструкція такелажних блоків залежить від їхньої сфери застосування та передбачуваних навантажень.

Як відбувається кріплення блоків для тросів?

Для підйому габаритних вантажів використовується спеціальна система, що спрощує підняття. Ця система називається «поліспаст» – являє собою пристрій із кількох блоків. Частина з них рухомі блоки і частина - нерухомі, через ці блоки пройде канат або трос, це і робить пересування вантажу більш безпечне і плавне, при цьому навантаження на трос-канат менше за рахунок того, що вона розподіляється по кількох блоках. Використання блок роликів такелажних для підйому важких габаритних вантажів у системі Поліспаст:

Купити блок для троса – Київ

Шукайте надійного постачальника в Україні? Вважайте, що ви знайшли. Компанія Каравелла займається продажем різноманітних кріплень і металовиробів, такелажу з нержавіючої сталі та товарів, що входять до категорії «ділові речі». Замовити потрібний вам товар не складе жодних труднощів. Ви можете зателефонувати та залишити замовлення, також можна залишити заявку на сайті і ми самі вам передзвонимо. Доставка здійснюється в будь-яке місто України: Одеса, Харків, Дніпропетровськ… Детальніше про те, як відбувається замовлення та доставка, читайте у відповідних розділах сайту. Вибирайте такелаж європейської якості!Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Діаметр