uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Такелажні гаки

Різновид підйомного такелажу – нержавіючий гак

Одним із елементів підіймального такелажу використовується гак такелажний. Якщо маса гака і каната буде достатньою, щоб опускати цей пристрій без вантажу, використовується така конструкція: на кінець каната кріпиться коуш або конічна втулка з вушком, залита металом. До цієї втулки приєднується нестандартний гак із кільцем. При цьому, якщо очікувана маса конструкції буде недостатньою, для обтяження та з'єднання гака з канатом використовують ланцюг як проміжний елемент. Однак, таке з'єднання не є ідеальним, тому може виникнути обертання кінця каната по поздовжній осі, а значить і вантаж буде обертатися. Для того щоб такої проблеми не виникало, використовують вертлюг. Стандартний гак фіксують за допомогою гайки на вертлюзі. Сам вертлюг підвішують до каната (нержавіючому тросу) за допомогою ланцюга, кільця, коуша або використовуючи конічну втулку з вухом.

Крюк нержавіючий такелажний та інші різновиди гаків

У вантажопідйомних машинах часто використовуються пластинчасті та ковані (по-іншому їх називають штамповані) гаки. Обидва види у свою чергу поділяють на одно-і дворогі. Пластинчасті гаки виготовляють із елементів, вирізаних із листової сталі. Особливістю цього виду гака є те, що в зіві гака використовують вкладиші з м'якої сталі для створення плавного перегину під час укладання стропових канатів. Ковані гаки виробляються або литтям (цей спосіб виготовлення гаків не набув широкого поширення), або на громіздкому ковальсько-пресовому устаткуванні. Як альтернативу такелажним гакам використовують вантажні петлі.

Купити нержавіючий гак – Україна.

Замовити нержавіючий такелаж високої якості з Європи можна в інтернет-магазині "Каравелла". Доставка здійснюється будь-якою зручною службою доставки для клієнта в будь-яку точку України: Київ, Харків чи Одеса. Телефонуйте нам або залишайте своє замовлення на сайті!Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Клас міцності
Покриття
Діаметр