uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Ланцюг нержавіючий і ланки як основа такелажу

Одним із видів такелажу є ланцюги та їх складові – ланки. Без цього універсального способу кріплення важко собі уявити людство навіть тисячу років тому. Невеликі ланки стали основами для лицарських кольчуг. Ланцюги повсюдно використовували як у господарстві, і у судноплавстві. Зараз ця тенденція не зникла - ланцюги вантажопідйомні використовуються як у морських портах для підняття вантажів, на суднах, так і в цілому скрізь, де необхідне надійне кріплення.

Ланцюги вантажопідйомні, види та їх сфери застосування

Що являє собою ланцюг, знають, мабуть, усі. Конструкція, що складається із з'єднаних між собою ланок як круглих, і напівкруглих. Промислові ланцюги бувають:
  • довголанкові – використовуються для розтяжок, підвісок та легко регулюються по довжині. Однак вони не витримують ударних навантажень, тому вони не призначені для підйому вантажів;
  • коротколанкові – також застосовуються для підвісок та розтяжок, проте ланцюг коротколанковий витримує великі навантаження, але не ударні. Також не призначені для вантажопідйомних робіт. В асортименті нашого інтернет-магазину є промислові ланцюги як довголанкові, так і коротколанкові.
Насправді широка сфера застосування такелажного ланцюга:
Сфера використання Характеристика
1 Сільське господарство використовуються, як правило, ланцюг з нержавіючої сталі А4 через те, що на матеріал постійно впливає агресивне середовище.
2 Машинобудування застосовуються ланцюги трьох видів: приводні, тягові та вантажні. Привідні ланцюги - найбільш популярний вид промислових ланцюгів, бувають також втулкові, роликові та зубасті. Тягові використовуються в тому випадку, коли необхідно перемістити вантаж із невеликою швидкістю. Наприклад, використовуються у будові конвеєра, ескалатора чи транспортера. Вантажні ланцюги відповідають за спуск і підйом вантажу, використовуючи ручний або механічний привід. У нашому асортименті представлені саме вантажопідйомні ланцюги.
3 Гірничообробна промисловість
4 Металургія
5 Деревообробки
6 Лісозаготівлі
7 Залізничний транспорт
8 Судівництво використовується такелажні ланцюги з овальними ланками без контрфорсів (розпірок) для рибальства, стропів та конвеєрного транспорту.
Що стосується використання такелажного ланцюга, він втричі міцніший за сталевий трос того ж діаметру, в 8 разів - прядив'яний, проте поступаються якірним ланцюгам на 12-20%. Слід пам'ятати, що при стиранні ланок ланцюга через великі навантаження та іржу на 10% необхідно замінити на нові. Для того, щоб нержавіючий ланцюг А2 прослужив довше, необхідно змащувати його маслом або сумішшю порошку графітового з розтопленим салом.

Такелажна мета та ланки – основа якірного механізму

Вантажопідйомні ланцюги використовуються там, де застосовувати троси немає сенсу і недоцільно. Наприклад, у місцях, де відбувається постійний контакт із солоною водою, нагрівання снастей, де необхідне кріплення палубного вантажу. Для цих цілей раціонально використовуватиме нержавіючий ланцюг А4 або А5. Для того, щоб правильно використовувати ланцюги та не перевантажувати їх, потрібно розрахувати розривну та робочу міцність ланцюга. Розривну міцність ланцюга можна розрахувати за такою формулою: R= 3.8d2,
де R – розривна фортеця, т;
d – діаметр круглої ланки ланцюга, мм.
Для того щоб розрахувати робочу фортецю промислового ланцюга, необхідно провести наступний розрахунок:
P=10d2,
де P – робоча фортеця, т;
d – діаметр круглої ланки ланцюга, мм. У цілому нині робоча міцність ланцюга має становити 25% від розривної, якщо ланцюг ланцюг виявляються динамічні навантаження, цей показник зменшується на 50%.

Продаж ланцюгів – що потрібно знати про їхню експлуатацію

Перед тим, як почати використання коротколанкового ланцюга або довголанкового, варто оглянути їх і перевірити наявність розшарування, окалини, тріщин або будь-яких дефектів.

Що потрібно знати про ланцюги перед початком експлуатації:

  1. За низьких температур краще уникати ударів, оскільки ланцюги можуть луснути;
  2. Ланцюги не пружні;
  3. За рахунок притирання ланок ланцюга можуть подовжитися на 3-4%;
  4. Якщо, наприклад, коротколанкові ланцюги, які найчастіше використовують на судах, вже були в експлуатації довгий час, їх необхідно обпалювати для зняття старої фарби;
  5. Постійно змащувати ланцюги, але не натягнутому стані;
  6. Якщо діаметр шківів або роульсів менше 30 товщин ланок, то такі ланцюги пропускати через них не варто.
Купити такелажні ланцюги та ланки в Україні можна, замовивши у нашому інтернет-магазині або зателефонувавши за телефонами, вказаними на сайті. Якщо ви шукаєте прийнятні ціни в поєднанні з високою якістю, ви знайшли те, що шукали! Телефонуйте, вартість такелажу вас приємно здивує!Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Клас міцності
Покриття
Діаметр
Довжина
бухта