uk
Ціни вказані без ПДВ. Мінімальна сума на загальне замовлення 500 грн.
Мінімальне замовлення однієї позиції дорівнює 50 грн.
При замовленні товару ПОДАТКОВИМ ПЛАТЕЖОМ, клієнт повинен внести ПЕРЕДОПЛАТУ 150 грн.
Час відвантаження замовлень перевізниками відбувається до 12:00
Протягом останніх місяців ринок засобів кріплення переживає небувале підвищення цін через світові події і як наслідок ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» не може гарантувати стабільності цін у найближчі місяці. ТОВ «КАРАВЕЛЛА ГРУП» просить вибачення і дякує за співпрацю!

Затискачі з нержавіючої сталі – надійний спосіб кріплення

До вибору такелажного обладнання слід підійти відповідально. Адже від того, якою буде якість кожного елемента такелажу залежатиме ваша безпека, будь то навантажувальні/розвантажувальні роботи, вихід у море або ліфтова система. Затискач для каната – один із таких такелажних пристроїв. Є дугою з гайками на кінцях. Використовуються затискачі для троса нержавіючі для створення петель на кінцях тросу, з'єднання тросів та канатів. Бажано застосовувати не менше 3 затискачів на одному тросі, це забезпечує більшу надійність кріплення.

Затискач на трос та наконечник – загальна мета та призначення

Обидва елементи такелажу виконують функцію кріплення для тросів та канатів. Різниця між тросом та канатом у тому, що троси розраховані на великі навантаження. Нижній кінець троса схильний до впливу з водою, а значить – корозії, для того, щоб уникнути її і негативних наслідків від цього (корозія призводить до руйнування металу, а отже – до можливого урвища). Наконечник для троса використовується для кріплення на нижніх кінцях троса, а затискач для троса (нержавіючий такелаж, звичайно, буде доречніше, якщо йдеться про використання в судочинстві) кріплять на верхніх кінцях.

Затискач для каната – варіації такелажних елементів

В асортименті нашого інтернет-магазину ви можете знайти різні варіанти затискачів для канатів. Нижче представлені основні з них:
  • затискач для троса з двома гайками – фіксація за допомогою такого затиску вважається однією з найнадійніших. Монтаж такого затиску проводиться досить просто: трос затискається, а 2 гайки затягуються до щільної фіксації троса;
  • затискач для каната SIMPLEX - одинарний затискач, використовується при з'єднанні або так званому зрощуванні сталевих канатів і тросів, для створення петель;
  • Крім такелажних функцій, може застосовуватися для транспортування та буксирування;
  • затискач для каната DUPLEX – подвійний затискач, який забезпечує надійніше з'єднання. Може застосовуватися і для утворення петлі, яка послужить елементом у складнішій такелажній системі. Тобто канат на кінці утворюватиме петлю, яка з'єднуватиметься, наприклад, з іншим канатом.
Затискач DUPLEX вважається надійнішим, ніж SIMPLEX. Наявність також є: тригер, канатні затискачі з настановним гвинтом, затискач клепальний, тросовий рим-затискач, тросовий затискач відкритий і хрестовий затискач для троса з настановним гвинтом.

Затискачі – нержавіюча сталь та інші матеріали

Так як не всі такелажні роботи передбачають контакт із водою чи хімічними речовинами, використовуються не тільки затискачі з нержавіючої сталі, але і з міді та алюмінію. В асортименті нашого інтернет-магазину є переважно нержавіючі затискачі для троса, але за умови індивідуального замовлення можливі інші матеріали. При виборі матеріалу завжди враховуйте середовище, в якому будуть проводитися роботи та кліматичні умови.

Купити затискачі з нержавіючої сталі в Україні

Замовляючи в нашому інтернет-магазині, ви купуєте по-справжньому якісний товар, що відповідає європейським та українським стандартам. Ринкова вартість елементів такелажу робить його доступним для кожного. Телефонуйте нам та купуйте такелаж з Європи за доступною ціною!Copyright MAXXmarketing GmbH
Cтандарт
Матеріал
Клас міцності
Покриття
Діаметр
Діаметр троса